Iğdır’ımızın gurur tablosu

Tarih : 2019-07-23 / Kategori : Eğitim

Iğdır’ımızın gurur tablosu

         Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Eğitim Kurum Öğretmenlerinden Mehmet Fatih Yalçın, Fen bilimleri eğitim kurumları olarak YKS ve LGS il birincileri ile  sizlerin huzurunuzdayız.  
   

        Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Eğitim Kurum olarak  Iğdır’ımızın gurur tablosu ve geleceğin mimarlarını çıkarmış bulunmaktayız. Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Eğitim Kurum Öğretmenlerinden Mehmet Fatih Yalçın, Sayın Basın Mensupları, Değerli Velilerimiz, Kıymetli Öğretmen Arkadaşlarım ve Sevgili Öğrenciler, Bugün burada toplanmamızın nedeni, Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Eğitim Kurumları olarak birinci yılımızda markamıza yakışanı yaparak YKS ve LGS il birincilerini çıkarmamızdır. Bu büyük başarının getirdiği haklı gururu sizlerle paylaşmaktan kıvanç duyuyoruz.”dedi.
         Mehmet Fatih Yalçın, Öncelikle il 1.si Hakan PAMUK 2.863 sıralaması ve ham puanıyla sayısalda büyük bir başarı elde etmiştir. Kendisini, ailesini ve emektar öğretmen arkadaşlarımızı tebrik ediyoruz.
         Yine Sözelde 3.952 sıralamasıyla 1. olan Esra YAKAR’ı, Eşit Ağırlıkta 7.000 sıralamasıyla dereceye giren Berkay YILMAZ’ı ve 14.454 sıralamasıyla Alican YURTSEVEN’i de tebrik ediyoruz.
         Saygıdeğer konuklarımız siz de biliyorsunuz ki hiçbir başarı tesadüf değildir. Bilgiden, markamızdan, velilerimizden ve tüm Nazi Arıkan ailesinden aldığımız güçle bu günlere geldik. Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Eğitim Kurumları olarak önceliğimiz başarıydı ancak bizler tüm kadromuzla sadece başarının değil ülkesine faydalı, geleceğin mimarı olacak bireylerin yetişmesi için tüm varlığımızı ortaya koyduk ve sonuçlarını da sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.
ÖĞRENCİLERİMİZİN BAŞARI SIRALAMALARI:
Hakan PAMUK 2.863 SAY  1.si
Esra YAKAR             3.952 SöZ 1.si
Berkay YILMAZ       7.000  E.A 1.si
Türkiye derecesi yapmış diğer öğrencilerimiz:
 Alican YURTSEVEN      14.454 SAY.
 Kevser SARITAŞ            19.841 SAY.
 Ömer Serhat GÜNEŞ   20.560 SAY.
 Batuhan GÖĞCEBULAK 24.700 SAY.
 Alper POLAT          25.720 SAY.  
       Tekrar tüm öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik eder, hepsine başarılarının devamını dileriz.
Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Özel Eğitim Kurumları Türkiye’nin her şehrinde olduğu gibi güzel Iğdır’ımızda da büyük başarılara imza atmıştır.
Özel eğitim kurumları Milli Eğitim Bakanlığına her zaman referans olmuş, ülkemizin eğitim alanında büyük hedeflerine ulaşma noktasında değişim ve gelişiminin lokomotifi olmuştur. Bu nedenle özel öğretim kurumlarının özellikle de bizler gibi kurumsal kursların kapatılmalarının uygun olmayacağı, bunun nedenleri ve olası sonuçları her platformda dile getirilmiş ve bu olumsuz süreç durdurulmuştur. Bizler bu söylemlere enerjimizi harcamayıp yeni eğitim ve öğretim yılında ülkemize, memleketimize ve bu güzel gençlerimizin geleceğine değer katmaya devam edeceğiz.
Konuşmamı Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK’ün şu sözleriyle sonlandırmayı uygun görüyorum: “Gençler cesaretimizi takviye ve idame eden sizlersiniz. Siz, almakta olduğunuz terbiye ve irfan ile insanlık ve medeniyetin, vatan sevgisinin, fikir hürriyetinin en kıymetli timsali olacaksınız.”
           Kurumumuza kadar zahmet edip gelen ve başarımızı bizimle birlikte paylaşan tüm konuklarımızı en kalbi duygularla selamlıyor, teşekkür ediyoruz. şeklinde konuştu.

Foto Galeri
Iğdır’ımızın gurur tablosu Iğdır’ımızın gurur tablosu Iğdır’ımızın gurur tablosu Iğdır’ımızın gurur tablosu

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.