Başkan Bayramali Ballı’dan Basın Açıklaması

Tarih : 2019-09-20 / Kategori : Siyaset

Başkan Bayramali Ballı’dan Basın Açıklaması

         Değerli basın mensupları, kıymetli hemşerilerim, dava arkadaşlarım, ülküdaşlarım.
        16.09.2019 tarihinde bazı sosyal paylaşım sitelerinde ve basın yayın organlarında Iğdır Belediye Başkanlığı makamında çekilmiş bir resim karesi maksadı dışında kullanılmış, mensubu olmaktan büyük gurur duyduğum, onurlandığım, Milliyetçi Hareket Partisi yıpratılmaya çalışılmış, Bu hadise beni ve ailemi derinden üzmüştür.
               

          Çevre Hizmetleri Birliği komisyonunda bir kamu hizmetini yürütmek için Birlik Başkanı olan Iğdır Belediye Başkanı ile yine kamu hizmetini yürütmek adına yaptığım birkaç dakikayı aşmayan görüşme bir resim karesi ile maksadı dışında kullanılmıştır. Benimle beraber 7-8 vatandaşın olduğu makam odasında art niyetli işgüzar bir personelin vatandaşların resmini çekiyormuş gibi sadece şahsımı kareye aldığı ve bunu kullandığı açıktır.
Seçimlerden bugüne kadar geçen süre içerisinde ne şahsımın Iğdır Belediye Başkanına hayırlı olsun ziyaretine gittiği ne de Iğdır Belediye Başkanının şahsıma hayırlı olsun ziyaretine gelmesi gibi bir durum söz konusu değildir.
          Beraber çalışmanın ve yaşamanın gereği olan kamu hizmetini daha iyi ve kaliteli sürdürmek adına yapılan görüşme art niyetli kişiler tarafından, parti politikaları dışında hareket ettiğim izlenimi yaratmak ve güncel siyasi malzeme haline getirmek amacı ile sosyal medya ya servis edilmiş, şahsım üzerinden partim yıpratılmaya çalışılmıştır. Çekilen resim karesini servis eden kişi ve farklı başlıklar altında yayınlayan kötü niyetli kişiler için şahsım ve partim adına gereken tüm hukuki haklarımı sonuna kadar kullanacağımı, kamuoyuna saygıyla duyrulur.
        Bayramali BALLI
Karakoyunlu Belediye Başkanı

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.