İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil Beraberindeki Heyet İle Birlikte İlimizde Temaslarda Bulundu

Tarih : 2019-12-02 / Kategori : Genel Haber

İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil Beraberindeki Heyet İle  Birlikte İlimizde Temaslarda Bulundu

           İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil, bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve toplantılar yapmak üzere ilimize geldi.
           Şehit Bülent Aydın havalimanında  protokol üyeleri tarafından karşılanan  İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil, karşılama sonrası Iğdır Valiliğine gelerek şeref defterini imzaladıktan sonra Valilik Makamını ziyaret etti. 
 

           Ziyaret sonrası İçişleri Bakanlığı hizmetlerine ilişkin basına açıklamalarda bulunan   İçişleri Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil, basın açıklaması sonrası Sivil Toplum Kuruluşları ile Iğdır  Valiliği  toplantı salonunda değerlendirme toplantısı yaptı. 
         Yapılan toplantıya İçişleri Bakanlığı heyeti, iş adamları, mesleki kuruluş temsilcileri ve kamu yararına çalışan dernek temsilcileri katıldı.
Toplantı sonrası açık kapı birimimi  ziyaret ederek esnaf ziyaretlerinde ve Şehit ailesi ziyaretinde de bulunan   Erdil, ziyaretler sonrası   Vali, Vali Yardımcısı,         Kaymakamlar ve kurum müdürlerinin katılımıyla Bakanlık Hizmetleri Değerlendirme Toplantısı yaptı.  
       Yapılan toplantı sonrası   Bakan Yardımcımız Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil, beraberindeki heyet ile birlikte ilimizden ayrıldı.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.