KIZILAY KORONAVİRÜS SALGIN HASTALIĞI SEBEBİ İLE GÖZLEM ALTINDA KALANLARIN BESLENME İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR..

Tarih : 2020-03-21 / Kategori : Sağlık

KIZILAY KORONAVİRÜS SALGIN HASTALIĞI SEBEBİ İLE GÖZLEM ALTINDA KALANLARIN BESLENME İHTİYAÇLARINI KARŞILIYOR..

              Nahçivan'dan Ülkemize giriş yaparak, Iğdır il Merkezinde ki K.Y.K Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdunda gözlem altında tutulanların beslenme ihtiyacı, Iğdır KIZILAY Şube Başkanlığı tarafından, sabah kahvaltısı, öğleyin ve akşamleyin sıcak yemek ve meyve dağıtımı gerçekleştirildi.
 

               Iğdır Kızılay Şube Başkanı Asim Tulay, Lojistik temininde Afad Müdürlüğü ,Sağlık ve muayene konusunda Sağlık il müdürlüğü, Barınma Konusuda K.Y.K , Gençlik Spor müdürlüğü ve Kolluk kuvveti Emniyet müdürlüğü sorumluluklarını eksiksiz yerine getiriyor, Kendilerine emeklerinden Ötürü teşekkür ederim.dedi.
           Tulay, İlk günden bu yana Sayın Vali vekilimiz Aydın BÖRÜ’ yede ayrıca bize önderliğinden ve karantina altındaki vatandaşlarımıza sıçak ve hoşgörülü yaklaşımından ötürü ayrıca teşekkürü borç bilirim. Unutulmamalidir ki̇ bu vatantaşlarimiz hasta deği̇ldi̇r, sadece tedbi̇r amaçli 14 gün karanti̇na kurali uygulamasidir. Karantinadaki Vatandaşlarımızın sabrı ve anlayışları dolayısıylada kendilerine ayrıca teşekkür ederiz.şeklinde konuştu.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.