Vali/Başkan Hüseyin Engin Sarıibrahim Göreve Başladı

Tarih : 2020-06-19 / Kategori : Gündem

Vali/Başkan Hüseyin Engin Sarıibrahim Göreve Başladı

  Iğdır  Valisi/Başkan V. Hüseyin Engin Sarıibrahim, Valilik binası önünde  protokol üyeleri, STK temsilcileri ve basan mensupları tarafından karşılandı.

Karşılama töreninin ardından şeref defterini imzalayan Vali/Başkan Hüseyin Engin Sarıibrahim, “Anadolu coğrafyasında güneşin ilk doğduğu şehitler diyarı, dağları ve ovasıyla çok güzel bir coğrafya olan Iğdır’ımıza Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu ve Sayın Cumhurbaşkanımızın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle atanmış bulunmaktayım. Yeni görevimizin şahsım ve Iğdırlı hemşerilerim açısından hayırlara vesile olmasını cenabı Allah'tan niyaz ediyorum. Bu coğrafya içinde yer alan ve bu coğrafyayı bizlere vatan yapan bütün şehitlerimizi saygıyla, gazilerimizi minnet ve şükranla yad ediyorum” dedi.

Iğdırlılara hemşeri olmaya geldiğini belirten Vali/Başkan Sarıibrahim; “Göreve başladığımız bu günden, görevden alınacağımız son güne kadar Allah paçamıza vatan toprağının çamurunu bulaştırsın ve eksik etmesin. Sevgili Iğdırlı hemşerilerimizden beklentimiz şudur ki, hep beraber ve birlikte Iğdır’da taşı taşın üstüne koymaya geldik. Memleketimize ve milletimize hizmet etmeye geldik. Bu anlamda sizlerle beraber harekat edecek, katkı sunacak, hizmet edecek, sizlerle yol yürüyecek, dertlenecek, üzülecek ve hep beraber biz olacağız. Ben sizlere bir hemşeri olmaya geldim.  Allah yar ve yardımcımız olsun. Allah kolaylık versin diyor saygılarımı sunuyorum.” şeklinde konuştu.

Konuşmasının ardından Vali/Başkan Hüseyin Engin Sarıibrahim daha sonra Valilik makamına geçti. Ziyaretleri kabul etti. Basın makamda fotoğraf çektikten sonra ayrıldı. 

Foto Galeri
Vali/Başkan Hüseyin Engin Sarıibrahim Göreve Başladı Vali/Başkan Hüseyin Engin Sarıibrahim Göreve Başladı Vali/Başkan Hüseyin Engin Sarıibrahim Göreve Başladı Vali/Başkan Hüseyin Engin Sarıibrahim Göreve Başladı

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.