VALİMİZİN SAĞLIK DURUMU İYİ

Tarih : 2020-12-01 / Kategori : Genel Haber

VALİMİZİN SAĞLIK DURUMU İYİ

         Iğdır Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Engin Sarıibrahim yoğun iş temposunun yanısıra ekstra aldığı önlemlere rağmen korona virüsüne yakalanmış ve evde karantinaya alınarak tedavisi başlatılmıştı.
           Her Covit-19 hastası gibi evde tedavi gören Iğdır Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Engin Sarıibrahim’in, sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Korona virüs sebebiyle evde karantinada olan Vali Sarıibrahim Valiliğin ve Belediyenin işlerinin aksamaması için evden çalışmalarını sürdürdü.

Tedavisinin bitimiyle birlikte yine sahada çalışmalarını sürdüreceğini açıklayan Vali Sarıibrahim yaptığı açıklamada şöyle söyledi: “Covit-19 pandemisi sebebiyle Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı kararlar doğrultusunda vatandaşlarımızın kurallara uymaları önem arz etmektedir. Kurallara uyarsak, hastalığı bertaraf edebiliriz. Bu konuda vatandaşlarımızın duyarlı davranacağına inancımız tamdır. Bu süreçte herkesin birbirine destek olması gerekmektedir. Dayanışma içinde olursak her türlü zorluğu aşabiliriz.” Dedi.

Iğdır Valisi ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Engin Sarıibrahim’e ve tüm pandemi hastalarına acil şifalar dileriz.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.