Bakanlar Ak Parti İl Başkanlığını Ziyaret Ettiler

Tarih : 2021-01-11 / Kategori : Siyaset

Bakanlar Ak Parti İl Başkanlığını Ziyaret Ettiler

Cumartesi günü Sarıkamış hareketinin 106. yıldönümü münasebetiyle özel uçakla Sarıkamış’a gelen ve ardından Iğdır’a gelerek bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve 65. Hükümet’te Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan Ak Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek partililerle görüştüler.

Ak Parti’yi ziyaret eden Bakanlara, Ak Parti İl Başkanı Ali Kemal Ayaz, yöresel halk oyunlarını simgeleyen maketler hediye etti.

İl Başkanı Ali Kemal Ayaz yaptığı açıklamada: “Şehrimizi ziyaret eden Saygıdeğer bakanlarımızla şehrimize gelecek yatırımlar ve projeler üzerine istişare ve değerlendirmelerde bulunduk. Kıymetli Bakanlarımızın, önümüzdeki pazartesi gerçekleştirilecek Tuzluca ilçemizin 7. Olağan Kongresi ve sonrasında yapılacak olan İl kongremiz öncesinde bizleri ziyaret ederek teşkilatımıza yürekten bir şekilde destek oldukları için teşekkür ediyorum. Sayın Bakanlarımızla Iğdır’ımıza yapılacak olan yatırımları yerinde inceledik ve değerlendirmesini yaptık… Aralık ilçemiz ve diğer belediyelerimize doğalgaz çekilmesi için çalışmaların başlatılacağı sözünü aldık, aynı zamanda spor sahaları ve spor yatırımları da 2021 yılı için atılım yılı olacaktır. Azerbaycan ile Nahçivan’ı karayolu ile birleştirecek olan Zengezur koridorunun Türkiye için önemli bir hat olduğu ve Iğdır’ın bu ipek yolunda öneminin arttığı bilinen bir gerçektir. Halkımızın kendi arasında konuşup yorumladığı bu konuyu en ince ayrıntısına kadar değerlendirmekte olduğumuzun bilinmesini isterim. Hükümetimiz bölgemizin kalkınması için gece gündüz çalışmakta, değerlendirmekte, en ince ayrıntısına kadar hesaplamalar yapılmaktadır.” Dedi.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.