Ak Parti Tuzluca İlçesi 7. Olağan Kongresini gerçekleşti

Tarih : 2021-01-12 / Kategori : Siyaset

Ak Parti Tuzluca İlçesi  7. Olağan Kongresini gerçekleşti

Kongrede mevcut başkan Mehmet Öner, tüm delegelerin çoğunluk  oyunu alarak yeniden Ak Parti Tuzluca ilçe başkanı seçildi.  

     Pandemi dolayısıyla Maske, mesafe ve temizlik kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen kongrede konuşan Ak Parti İl Başkanı Ali Kemal Ayaz, Bugün, Tuzluca İlçemizin 7. Olağan Kongresini gerçekleştirdik. İlçe delegelerimizin kullandığı oylar sonucunda mevcut İlçe Başkanımız Mehmet Öner ile bu kutlu yolda kaldığımız yerden yürümeye devam edeceğiz.
AK Parti inancın, birliğin, beraberliğin ve kardeşliğin Partisidir, AK Parti tüm Türkiye'nin Partisidir. Bugünkü kongremiz bunun en güzel örneklerinden biriydi, tam bir demokrasi şöleni havasında baştan sona şeffaf bir şekilde, birlik ve beraberlik içerisinde, en ufak bir tartışmaya mahal vermeden yapıldı.
          Biz çok büyük bir aileyiz, bu sebeple tüm üyelerimize yürekten teşekkür ediyor, İlçe Başkanımız Mehmet Öner'e başarılar diliyorum.”dedi.
          Ak Parti Tuzluca ilçe başkanı Mehmet Öner’ Göreve geldiğimiz ilk andan itibaren tüm arkadaşlarımla birlikte durmadan, yorulmadan, partimizin başarısı için çalışmayı amaçladık. Biz inandığımız yolda yürümekten asla yılmayacağız.’’ dedi.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.