ŞEHİT VE GAZİ SENDİKALARINDAN BAŞHEKİME ZİYARET

Tarih : 2021-05-07 / Kategori : Sağlık

ŞEHİT VE GAZİ SENDİKALARINDAN BAŞHEKİME ZİYARET

             Şehit ve Gazi Sendikaları kısa bir süre önce Iğdır Devlet Hastanesi'ne Başhekim olarak atanan Selahattin Karagöz'ü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.
            Ziyerette hastanede yaşanan sorunlarla ilgili istişareler yapıldı.
           Yeni Büro Sen Genel Başkanı Gazi  Orhan Severli "Selahattin Beye yeni görevinde başarılar dileriz. Yeni değişimin; yeni başarılara, yeni hizmetlere katkı sağlamasını ümit ediyoruz." dedi.

Şehit Gazi Sen Sağlık Genel Başkan Yardımcısı Ayşe Gölçek " Selahattin Beye, nezdinde Yeşim Okur Hanıma Serkan Şahin beye ve akabinde ataması yapılan tüm yönetime başarılar diliyoruz.  Pandemi dönemimde yıpranan sağlık çalışanlarımıza eşit ve adaletli bir yaklaşım sergileneceğine inancımız tamdır. Mutlu personel, kaliteli hizmet desturu elbetteki başarının anahtarıdır. Başhekimimize ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederiz. " dedi.
 Başhekim Karagöz ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sendika çalışanlarına teşekkür etti.
Hatıra fotoğrafının ardından Şehit ve Gazi Sendikaları  ataması yapılan diğer makamlarıda ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundular.
Ziyaretlere  Şehit ve Gazi  Sendikaları Iğdır İl Başkanı Hüseyin Yanardağ, Sağlık İl Başkanı Gülay Ayezir, Aile ve Sosyal Politikalar temsilcisi Gazi Yılmaz Yılmaz katıldı.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.