HAYIRSEVER İŞ İNSANI CANTÜRK ALAGÖZ’DEN 24 DERSLİKLİ OKUL

Tarih : 2021-06-10 / Kategori : Eğitim

HAYIRSEVER İŞ İNSANI CANTÜRK ALAGÖZ’DEN 24 DERSLİKLİ OKUL

                Iğdırlı  Keymen İlaç Sahibi Cantürk Alagöz doğup büyüdüğü ığdır’a 24 derslikli ortaokul yaptırıyor.
            Keymen İlaç Sahibi Cantürk Alagöz ,Iğdır Valiliğinde yaptıracağı 24 derslikli ortaokulun yapım protokolünün imza törenine katılarak Iğdır valisi H.Engin Sarıibrahim ve Millİ eğitim Müdürü hakan Gönen ile imzaladı.
 

         İmza töreninde konuşan Iğdır valisi H.Engin Sarıibrahim,”Değerli ,hayırsever iş insanı Cantürk Alagöz’ü kutluyorum.Böyle iş insanlarının olması bizler için sevindiricidir.Yapacağı 24 Derslikli ortaokul İnönü Ortaokulunun yanında yapılacaktır.Artan  öğrenci sayımızdan dolayı yeni bir ortaokula ihtiyacımız vardı.Hep birlikte başaracağız.hep birlikte Iğdır’ı güzelleştirip kalkındıracağız.”dedi.
       Keymen İlaç Sahibi Cantürk Alagöz’de, heyecanlı olduğunu belirterek, “Ben 86 kişilik sınıflarda okudum. Hep hayalimde Iğdır’a bir okul yaptırmak vardı. Allah nasip etti.24 derslikli okul yaptırıyorum. Sınıflar 25 kişilik olacak.Türkiye de örnek gösterilen bir okul yapılacak çok mutluyum.”şeklinde konuştu.
2022-2023 öğretim yılında hizmete girecek olan 24 derslikli modern ortaokul yaklaşık 12 milyona mal olacak.

Foto Galeri
HAYIRSEVER İŞ İNSANI CANTÜRK ALAGÖZ’DEN 24 DERSLİKLİ OKUL HAYIRSEVER İŞ İNSANI CANTÜRK ALAGÖZ’DEN 24 DERSLİKLİ OKUL HAYIRSEVER İŞ İNSANI CANTÜRK ALAGÖZ’DEN 24 DERSLİKLİ OKUL

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.