Vali H. Engin Sarıibrahim Görev Yerleri Değişen Adli Erkan İle Veda Yemeğinde Bir Araya Geldi

Tarih : 2021-06-17 / Kategori : Genel Haber

Vali  H. Engin Sarıibrahim Görev Yerleri Değişen Adli Erkan İle Veda Yemeğinde Bir Araya Geldi

   Vali  H. Engin Sarıibrahim,  Hâkimler ve Savcılar Kurulu’nun 2021 yılı atama kararnamesi ile görev yerleri değişen Iğdır Cumhuriyet Başsavcısı Oğuz Şükrü Ener, Adalet Komisyonu Başkanı Ramis Murat Vural, 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Abdullah Tok ile hakim ve savcılar için İl Jandarma Komutanlığı Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen veda yemeğine katıldı.
 

Vali  Sarıibrahim, gerçekleşen veda yemeğinde yaptığı konuşmada, görev yerleri değişen Iğdır Cumhuriyet Başsavcısı, Adalet Komisyonu Başkanı, 1. Ağır Ceza Mahkeme Başkanı ile hakim ve savcılara Iğdır’da görev yaptıkları süre içerisindeki hizmetlerinde dolayı teşekkür ederek, yeni görev yerlerinin hayırlı olmasını diledi. 
Hayatın temelinde adalet duygusunun olduğunu ifade eden Valimiz Sarıibrahim, “Yaşadığımız hayatın, inandığımız bütün değerlerin, bu toplumun ve bu toprağın hepsinin temelinde adalet var. Bu olguyu hakkıyla tecelli ettirebilmek için çaba gösteren, irade ortaya koyan, devleti ve milletiyle birlikte hareket eden herkese teşekkür ediyorum.” şeklinde konuşmasını sürdürdü.

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.