Rektörü Alma’dan 15 Temmuz Şehit ve Gazi Aileleri Derneğine Anlamlı Ziyaret

Tarih : 2021-07-12 / Kategori : Gündem

Rektörü Alma’dan  15 Temmuz Şehit ve Gazi Aileleri Derneğine Anlamlı Ziyaret

             Iğdır Üniversitesi Rektörü  Mehmet Hakkı Alma, Rektör yardımcıları ve akademisyenleri ile birlikte Iğdır 15 Temmuz Şehit ve Gazi Aileleri derneği Başkanı Kanber Güzelkaya’yı ziyaret ettiler. 

                     Ziyarette konuşan Iğdır Üniversitesi Rektörü  Mehmet Hakkı Alma, Geçtiğimiz zaman itibarı ile 15 Temmuz hain Fetö terör örgütünün darbe girişimini her platformda konuşarak görsel ve materyaller yardımı ile gelecek nesillere aktarmak durumundayız zira tarihimizi ihmal edersek tarih tekerrür eder diyerek bu anlamlı günde tarih boyunca bu toprakları bize vatan kılan bütün şehitlerimize, 15 Temmuz gecesinde darbecilerin karşısına çıkarak  canlarını ortaya koyarak şehadet mertebesine erişen kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. O gecenin gazilerineise şükran duygularımızı sunuyoruz.“şeklinde konuştu. 
                   15 Temmuz Şehit ve Gazi Aileleri dernek başkanı Kanber Güzelkaya’da rektör Mehmet Hakkı Alma ve Ekibine Bu çok önemli süreçte bizleri yanlız bırakmayarak gerek Üniversitemizin tele konferans yöntemi ile yapılan çalıştay programına davet etmeniz gerekse bu gün ekibinizle derneğimizi ziyaret etmeniz bizim için çok önem arz etmektedir bizleri bölerek parçalamaya çalışan gerek iç gerekse dış düşmanlar bilmelidirlerki biz kadir şinas büyük Türk milleti olarak canımızdan aziz bildiğimiz vatan topraklarımızı kanımızın son damlasına kadar koruyacak ve gerektiğinde canımızı feda etmekte asla vaz geçmeyeceiz “dedi.
               Başkan Güzelkaya, Rektör Mehmet Hakkı Alma ve Değerli öğretim görevlilerimize tüm şehit ve gazi aileleri adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.” şeklinde konuştu. Haber: Ali ŞIKTAŞ

Foto Galeri
Rektörü Alma’dan  15 Temmuz Şehit ve Gazi Aileleri Derneğine Anlamlı Ziyaret Rektörü Alma’dan  15 Temmuz Şehit ve Gazi Aileleri Derneğine Anlamlı Ziyaret

Facebook Beğenenler

  1. metin 2012-02-02 22:05:51

    hey gidi günler hey ne günlerdi o günler bütün asker arkadaşlarımızın emeği gecti orda ben p cvş metin

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.