ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR SPOR’DAN MAÇA HAZIRLIĞI SÜRÜYOR

Tarih : 2021-11-05 / Kategori : Spor

ALAGÖZ HOLDİNG IĞDIR SPOR’DAN  MAÇA HAZIRLIĞI SÜRÜYOR

Alagöz Holding Iğdırspor , Pazar günkü maç hazırlığı yaparken Iğdır’lı taraftarlar maçı gününü merakla bekliyor.         
         

 İlimiz stadının bakımda olması nedeniyle sezon başından beri iç saha maçlarını başka illerde oynayan ve bu sezon ilk defa hafta sonu kendi sahasında maça çıkacak olan 3. lig 2. grupta mücadele eden Alagöz Holding Iğdırspor , Pazar günkü maç hazırlığına başladı.
 

Alagöz Holding Iğdırspor, Pazar günü ilk defa Iğdır’lı taraftarın önünde Iğdır’da 18 puanlı Yeşilyurt Belediyespor’u kendi sahasında ağırlayacak. 

          Teknik Direktör Bayram Toysal, “ Onbeş gün önce Iğdırsporla anlaştım. Çok yoğun geçen maç trafiğinde Allaha şükür saha Sonuçlar iyi geldi. Futbol kalitesini yükseltmeye çalışacağız. Futbolcularımızla özverili çalışıyoruz. Taraftarın ilgisine teşekkür ediyoruz. Hem futbolcuların hemde taraftarın var gücüyle çalışacağız. Destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Hafta sonu Malatya Yeşilyurtla oynayacağız. Dinamik oyunculara sahipler. Gerekli önlemi alıp sahamızda ilk maçı kazanmak zorundayız. Iğdır’da taraftarımız bizi coşkulu bir şekilde karşıladı. 

          Camianın ve şehrin beklentilerinin farkındayız. Bu takıma yapılan yatırımın karşılığını vermek için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. İnşallah sezon sonunda takımı hak ettiği şekilde 2. lige çıkaracağız” şeklinde konuştu. Haber: Ebulfez Şıktaş

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.