Oruç Araslı “Siz Maçınızı Seyredin, Biz Güvenliğinizi Sağlarız”

Tarih : 2021-11-08 / Kategori : Spor

Oruç Araslı “Siz Maçınızı Seyredin, Biz Güvenliğinizi Sağlarız”

        Alagöz holding Iğdır spor ile Iğdır Özel Güvenlik ve Yankı Özel güvenlik arasında futbol müsabakalarında özel güvenlik görevlisi için sözleşme imzaladı.

             Iğdır spor ve Malatya spor arasında ki müsabaka da 30 özel güvenlik görevlisi katılım sağladı. Şirket sahibi Oruç Araslı,  Alagöz holding Iğdır spor ile Iğdır Özel Güvenlik ve Yankı Özel güvenlik olarak her dönem gençlerimize iş imkanı sunacağını söyledi. 
          Araslı, Iğdır Özel Güvenlik ve Yankı Özel güvenlik olarak, Spor karşılaşmalarında ve sportif faaliyetlerde yöneticilerin ihtiyaç duyacağı güvenlik sistemleri ve kalifiye güvenlik personeliyle özel güvenlik ihtiyacını karşılayıp; Spor organizasyonu ve Maçlarda Genel asayişin sağlanması, davetsiz seyircilere veya istenmeyen maddelere karşı davetiye/bilet ve müsabaka giriş kontrolü, seyirci yönlendirme, kalabalık kontrolü, sporcuların ve spor malzemelerinin korunması amacıyla gerekli tedbirleri almak suretiyle spor salonları ve stadlarda profesyonel güvenlik hizmeti vermekteyiz.”dedi. Haber: Ebulfez Şıktaş

Foto Galeri
Oruç Araslı “Siz Maçınızı Seyredin, Biz Güvenliğinizi Sağlarız” Oruç Araslı “Siz Maçınızı Seyredin, Biz Güvenliğinizi Sağlarız” Oruç Araslı “Siz Maçınızı Seyredin, Biz Güvenliğinizi Sağlarız”

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.