İlimizde Öğrencilere Ev Ziyaretleri Devam Ediyor

Tarih : 2021-11-22 / Kategori : Eğitim

İlimizde Öğrencilere Ev  Ziyaretleri Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürü Servet Canlı’nın, ilimizde göreve başladığı ilk günlerde uygulamaya koyduğu öğrenci ev ziyaretlerine aralıksız  devam ediyor.
 

Milli Eğitim Müdürü Servet Canlı, ara tatil veli ziyaretleri kapsamında öğrenci velisi olan ALAGÖZ ailesini ziyaret
İl Milli Eğitim Müdürü Servet Canlı’“Kent merkezi ve ilçelerde, öğretmen-Veli ilişkisini arttırmak ve velilerin eğitimdeki önemine vurgu yapıp farkındalık yaratmak için ev ziyaretleri gerçekleştiriyoruz.”dedi. 
Canlı,  Çocukları okulda takip edebiliyoruz, ancak evdeki yaşantılarını bilmiyoruz. Onların ev hayatlarını bilmeden okul yaşantılarını düzenleyemiyoruz. Bu amaçla ilimizde ev ziyaretleri gerçekleştiriyoruz. Velilerin öğrencilerin eğitimindeki yeri ve önemi çok büyük, başarının devamlılığını sağlama konusunda tamamlayıcı rolleri var. Bütün gayemiz, öğrencilerimizin mutlu ve sağlıklı eğitim-öğretim hayatı geçirerek hayata emin adımlarla yürüyecekleri güzel gelecek inşa etmeleridir. Öyle tahmin ediyorum ki bu ziyaretlerimiz velilerimizde iz bırakmıştır. Bu ev ziyaretlerimiz bundan sonra da sık sık devam edecektir.”şeklinde konuştu. Alagöz ailesi  anlamlı ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Haberler: Ebulfez Şıktaş

Facebook Beğenenler

Henüz yorum yapılmadı!

Bu içerik için yorum yapılmadı. Yorum yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Yorum Yaz!

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
* İşareti olan alanlar gereklidir.